Babycrafts3D

Prijzen in Nederland, peildatum 30 oktober 2026

Wat kost een zwangerschapsbeeldje?

In Nederland betaal je voor een 3D zwangerschapsbeeldje tussen €135 en ruim €1.000, afhankelijk van materiaal, formaat en of je handen erbij wilt. Hieronder zie je wat je in de markt kunt verwachten, en wat het bij ons kost.
5,0 op Google · 79 reviews
  • Vanaf €199
  • Handen inbegrepen
  • Klaar in 8-12 weken
  • Peildatum 30 oktober 2026
Onze prijzen
Zwangerschapsbeeldje in bronslook op een witte sokkel

Het korte antwoord

Instap: €135 tot €349

Kleinste formaat (meestal 15 cm), kunststof of resin, zonder handen. Hier zit het grootste prijsverschil tussen aanbieders.

Handen erbij: meestal €25 tot €60 extra

Bij de meeste aanbieders is dat een toeslag. Bij Babycrafts zit het in de prijs, net als meerdere poses en verzending.

Massief brons: €729 tot €999

Gegoten in een bronsgieterij. Levertijd bij ons 14-16 weken; elders tot ongeveer 30 weken.

Wat je in de markt betaalt, en wat het bij ons kost

Gebaseerd op de openbare prijslijsten van acht andere Nederlandse aanbieders, gecontroleerd op 30 oktober 2026.
Prijzen van zwangerschapsbeeldjes in Nederland naast die van Babycrafts, peildatum 30 oktober 2026
 In de marktBabycrafts
Instapprijskleinste standaardbeeldje, zonder handen€135 –⁠ €349€199
Handen op het beeldjeMeestal €25 –⁠ €60 toeslagInbegrepen
Kleinste beeldje mét handen€180 –⁠ €374€199
Massief gegoten bronskleinste formaat€729 –⁠ €999€889
Levertijdkunststof, resin, houtvezel14 tot 16 weken8-12 weken
Levertijd gegoten bronstot ongeveer 30 weken14-16 weken
ThuisafspraakMeestal alleen in de studio€29,99 in Zuid-Holland, €49,99 verder weg

We noemen bewust geen namen: deze pagina gaat over wat je kunt verwachten, niet over wie. Prijzen van anderen kunnen sinds de peildatum veranderd zijn; bij een verschil geldt hun eigen prijslijst. Onze eigen prijzen staan altijd actueel op de tarievenpagina.

Waar het prijsverschil vandaan komt

Materiaal bepaalt het meest. Kunststof of resin is de instap; een laag echt brons of koper over resin (bij ons Atelier-Bronze, vanaf €549) zit in het midden; massief gegoten brons is overal de duurste uitvoering.

Formaat telt per centimeter: elke stap omhoog kost bij de meeste aanbieders €20 tot €50 extra. Bij ons loopt Alba-Natura van €199 (14 cm) tot €259 (20 cm).

Wat erbij zit maakt het verschil tussen de prijslijst en de rekening. Je handen op het beeldje, een kimono, de handen van je partner, een tweede pose, verzending: in de markt zijn dat vaak losse toeslagen. Bij Babycrafts zit het allemaal in de prijs. Een beeldje mét handen is bij ons €199; bij aanbieders die het vermelden €180 tot €374.

Thuis of in de studio: de meeste aanbieders werken alleen vanuit een studio. Wij hebben een studio in Rotterdam en komen daarnaast aan huis, voor €29,99 reiskosten in Zuid-Holland.

Zo rekenen wij

Wat zit er bij Babycrafts in de €199

Alle uitvoeringen en prijzen
  • ✓De contactloze 3D-scan, in de studio in Rotterdam of bij jou thuis
  • ✓Alle poses: we scannen opnieuw tot het klopt, zonder meerprijs
  • ✓Handen, partnerhanden, kimono of jurk: nooit extra
  • ✓Digitale nabewerking met de hand, in ons eigen atelier
  • ✓Het afgewerkte beeldje, inclusief btw
  • ✓Verzending of ophalen in de studio
  • ✓Levertijd 8-12 weken (resin en houtvezel), 14-16 weken voor gegoten brons
  • ✓Een sokkel van natuursteen of hout is optioneel (€15 tot €69)

Eerlijk antwoord

Veelgestelde vragen over de prijs

De laagste instapprijs die we tegenkwamen was €135, voor het kleinste formaat in kunststof zonder handen. Let bij vergelijken op wat erbij komt: je eigen handen op het beeldje kosten bij de meeste aanbieders €25 tot €60 extra, en soms komen er verzendkosten of een aanbetaling bij. Bij Babycrafts zijn handen, poses en verzending inbegrepen in de €199.

Een beeldje van massief brons wordt in een bronsgieterij gegoten via een mal, en daarna met de hand gepatineerd. Dat is ambachtelijk werk met duur materiaal; daarom kost het bij aanbieders die het maken €729 tot €999, tegenover €135 tot €349 voor kunststof of resin. Een bronslook of een laag echt brons over resin zit daar tussenin en is van een afstand nauwelijks van massief brons te onderscheiden.

Onze eigen prijzen zijn altijd inclusief btw, scan, afwerking en verzending. De marktbedragen zijn overgenomen zoals aanbieders ze op hun eigen prijslijst publiceren; meerdere vermelden uitdrukkelijk dat die inclusief btw zijn.

Bij Babycrafts betaal je voor een thuisafspraak €29,99 reiskosten in heel Zuid-Holland en €49,99 in Noord-Holland (deel), Utrecht, Noord-Brabant t/m Breda; die reken je bij het boeken af. De meeste andere aanbieders werken alleen vanuit een studio.

De marktbedragen zijn op 30 oktober 2026 gecontroleerd op de prijslijsten van de aanbieders zelf. Prijzen veranderen; bij een verschil geldt de prijslijst van de aanbieder. Onze eigen prijzen staan altijd actueel op de tarievenpagina.

Weten wat jouw beeldje kost?

Alle uitvoeringen staan met formaat en prijs op één pagina. Vanaf €199, zonder verrassingen achteraf.